مبل شویی - قالیشویی ستاره شهر

مبل شویی

انداختن کاور روی مبل هنوز هم توسط بسیاری از خانواده‌های ایرانی به منظور تمیز نگه داشتن مبل‌ها انجام می‌شود ولی مثل گذشته مرسوم نیست. چرا که نگهداری خود کاور هم نکات و مشکلاتی دارد که دردسرساز است، همچنین جلوه قشنگی به منزل نمی‌دهد.

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که انداختن کاور روی مبل انرژی منفی را به خانه می‌آورد و این حس را انتقال می‌دهد که نمی‌توانیم در خانه خودمان به قدر کافی راحت باشیم.در ضمن با وجود استفاده از کاور باز هم ممکن است مبل‌های ما کثیف شوند بخصوص اگر کودک در منزل داشته باشیم.
علاوه بر آلودگی‌هایی که روی مبل به چشم دیده می‌شوند، گرد و غبار و ذرات ریز میکروبی داخل مبل‌ها رخنه می‌کند که در دراز مدت وارد دستگاه تنفسی و گوارشی ما شده و مشکلات عدیده‌ای را برای سلامتی افراد ایجاد می‌کند.

مبل‌شویی در منزل چگونه انجام می‌شود؟

برای شسشوی مبل در منزل میتوانید با استفاده از یک دستگاه بخارشوی یا با استفاده از مواد شوینده و پارچه یا فوم مبل خود را تمیز کنید. اما قبل از آن باید توجه کنید که با استفاده از ترفندهای لکه گیری حتما لکه‌های عمقی مبل را که به لایه‌های زیرین نفوذ کرده اند از بین ببرید.

مبل‌شویی در منزل بهتر است یا سفارش خدمات مبل‌شویی

شسشوی مبل کاری بسیار تخصصی است که نیاز به دانش شناخت انواع پارچه‌های مبل، ساختار داخلی مبل، لکه‌های مبل و مواد مناسب شستشوی آن‌ها و همچنین تجهیزاتی مثل دستگاه مبل‌شویی دارد.
این درست است که شما میتوانید  کارمبل‌شویی در منزل را خودتان انجام دهید اما اگر مواد شوینده داخل مبل باقی بمانند یا از مواد شوینده مناسبی استفاده نکنید به مرور زمان مبل شما پوسیده می‌شود و از نظر هزینه در درازمدت اصلا به صرفه نیست که برای چنین آسیب‌هایی به مبل‌تان ریسک کنید.

خدمات مبل‌شویی در منزل گل ابریشم

در راستای نیل به اهداف بلندمدت کانون خدمات فرش ایران قالیشویی گل ابریشم، جهت ارائه خدمات نوین و مکمل، و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم، بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد ممتاز با استفاده از تجربه ، تخصص، تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.
اینک مفتخریم راه اندازی و اجرای طرح TOP CLEAN ( خشکشویی مبل و موکت در محل ) را به اطلاع رسانده، اعلام نماییم با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز اروپا ، مجهزترین و کاملترین دستگاه های شستشو (ساخت کمپانی SOLO و RCM ایتالیا)، کادری مجرب و انتخاب بهترین مواد شوینده ، قادر به ارایه خدماتی متمایز و برتر می باشیم.
امیدواریم با شناسایی روش ها و طراحی شیوه های جدید نوآورانه در کانون خدمات فرش ایران قادر به ارایه خدماتی فراتر از حد انتظار شما بوده و وظیفه خود را در حد توان به انجام برسانیم.
شرکت قالیشویی و مبل شویی ممتاز گل ابریشم آماده ارائه کلیه خدمات خشکشویی مبلمان با سرویس دهی سراسر تهران. مجهز به ناوگان حمل و نقل گسترده.

  • خشکشویی انواع مبلمان های چرمی.

  • خشکشویی انواع مبلمان میکروفیبر، راحتی، استیل.

  • خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره.

  • خشکشویی انواع مبلمان اداری، سالن های همایش، سینما و …

کلیه خدمات خشکشویی مبلمان و خوشخواب در محل شما انجام می شود. مراحل نظافت و شستشوی مبلمان در منزل بدون ریزش آب بوده و از شامپوی درجه یک ایرانی استفاده می شود.شرکت قالیشویی و مبل شویی ممتاز گل ابریشم با استفاده از دستگاه اختصاصی مبل شویی و فرچه های نرم و خشک جهت افزایش کیفیت شستشو و کاهش ایرادات احتمالی نهایت پاکیزگی را به مبلمان شما مشتریان گرامی به ارمغان می آورد.